Wizyta Szanownych Gości w Schronisku dla Nieletnich w Gackach

Podczas Narady Szkoleniowej „Bezpieczeństwo osobiste i sytuacje kryzysowe związane z zagrożeniem biologicznym w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich Ministerstwa Sprawiedliwości”, Dyrektor Schroniska dla Nieletnich w Gackach zaprosił uczestników narady do odwiedzenia Naszej Palcówki.

Szanowni Gośce zostali zapoznani z rozwiązaniami dotyczącymi  bezpieczeństwa osobistego w Schronisku dla Nieletnich w Gackach. Następnie została Im  zaprezentowana Placówka i obejrzeli pokaz w wykonaniu Temida Group dotyczący bezpieczeństwa w pracy z nieletnimi. Na koniec uczestnicy narady mogli  odbyć trening umiejętności w sytuacjach zagrożenia i utraty bezpieczeństwa osobistego poprowadzony przez Wojciecha Poniewierskiego – SWAT CONSULTING.
Nasze Schronisko odwiedzili: Stanisław Chmielewski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Tomasz Karczewski – Dyrektor Biura Ochrony – Centrum Zarzadzania Kryzysowego, Edward Traczyk – Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych BO, Jolanta Zagajewska – Naczelnik Wydziału Wykonania Orzeczeń Rodzinnych i Nieletnich DWOiP, Główny specjalista w Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych BO, Dyrektor – właściciel Firmy SWAT CONSULTING,  Dyrektorzy i pracownicy schronisk dla nieletnich i zakładów poprawczych odpowiedzialni za sprawy bezpieczeństwa z całej Polski.
wizyta_min